Author: Susan van Eyck

0

‘Stuk van jou’ – Susan van Eyck

Author: Susan van EyckGenres: Feelgood, RomanPublisher: De FonteinISBN: 9789026147845 Na het lezen van Mijn beeld van jou was ik erg onder de indruk van de schrijfkwaliteiten van Van Eyck. Ik heb het boek later nogmaals gelezen en ook die tweede keer greep het mij aan en kon ik mijn tranen...

Lees meer

0

‘Mijn beeld van jou’ – Susan van Eyck

Author: Susan van EyckGenre: RomanPublisher: De FonteinISBN: 9789026143786 Susan van Eyck debuteert met Mijn beeld van jou een feelgoodroman voor de fans van Jojo Moyes, John Green en Chantal van Gastel. Emma is begin dertig en lijkt alles voor elkaar te hebben – al jaren dezelfde vriend, haar carrière uitgestippeld...

Lees meer