Zomer, Vakantie & Winnen – ‘Oliver Twist’ – Charles Dickens

Vakantie, we kijken er allemaal naar uit! Lekker genieten van de omgeving en van de mensen om ons heen. Natuurlijk mag een goed boek daarbij niet ontbreken! Daar hebben wij – in samenwerking met verschillende uitgeverijen – uiteraard aan gedacht. In juli en augustus staan er voor jullie enkele toffe winacties op het programma. Gewoon… omdat het vakantie is! Nieuwsgierig naar wat komen gaat? Hou ons dan zeker in het oog en spring met ons het diepe in!
Let the Holiday Begin!! Let’s Read!!
Ook aan de jeugd is er gedacht bij ons vakantie-winnen. Dankzij Uitgeverij Volt komt Oliver Twist – naar Charles Dickens eraan. Tiny Fisscher maakte een fonkelende bewerking die zeker ook door volwassenen gewaardeerd zal worden, en Annette Fienieg verzorgde de sfeervolle en pakkende illustraties. Een must-have voor in de boekenkast.
Stel je voor dat je in een armenhuis geboren wordt, dat je moeder vlak na je geboorte sterft, en je helemaal
niets en niemand meer hebt. Precies dit overkomt Oliver Twist, een van de bekendste boekpersonages van Charles Dickens.
Dickens schreef het boek vooral als protest tegen de sociale misstanden in de vroeg-victoriaanse samenleving, waarin kinderarbeid in de zogenaamde werkhuizen niet ongewoon was, en straatkinderen werden geronseld door dievenbendes.
Het boek verscheen in …. en hoewel het bedoeld was voor volwassenen, is het verhaal veelvuldig verwerkt tot films, televisieseries, musicals en toneelstukken voor het hele gezin. Opmerkelijk dus, dat er nog nooit een integrale boekbewerking voor kinderen is gepubliceerd. Met deze fullcolour geïllustreerde uitgave is die er nu!
Hoe maak je kans op deze must-have?
Deel dit bericht op je tijdlijn, doe dit openbaar en tag Perfecte Buren en Uitgeverij Volt
Lid zijn van onze besloten groep op Facebook is een must. Nog geen lid? Dat fiks je in één KLIK
Stuur een mail naar redactie@perfecteburen.nl – doe dit voor vrijdag 17 juli 8.00u – met in het onderwerp je antwoord op de vraag ‘In welk jaar verscheen het boek van Charles Dickens?’
Abonneer je op onze nieuwsbrief
Ik heb dit boek nog nooit gelezen,zou het nu toch graag willen lezen,ben er zo benieuwd naar! Heb meegedaan
Leuk dat je hebt meegedaan, Lianne 😉